Leden 2019
12.01.2019 1. kolo Mistrovství ČR družstev – Jihomoravský kraj 25 m Brno-Lesná Ω R
12.01.2019 40.Mladoboleslavská vlnka 25 m Mladá Boleslav Ω R
19.01.2019 O TŘEBOVSKOU MAŠINKU 25 m Česká Třebová Ω R
19.01.2019 NERATOVICKÝ POHÁR VE SPRINTÉRSKÉM VÍCEBOJI – XVIII.ročník memoriál K. Řády 25 m Neratovice Ω R
19.01.2019 Oddílový přebor Zlínského plaveckého klubu 25 m Zlín Ω R
19.01.2019 Krajské kolo Mistrovství ČR družstev – Praha 25 m Praha – Radlice Ω
26.01.2019 Mistrovství ČR družstev 1. kolo 25 m Kladno Ω
26.01.2019 1.kolo MČR družstev Liberecký kraj 25 m Česká Lípa Ω R
26.01.2019 MČR družstev – 1. kolo – Ústecký kraj 2019 25 m Chomutov Ω R
26.01.2019 1. kolo Mistrovství ČR družstev – Moravskoslezský kraj 25 m Nový Jičín Ω R
26.01.2019 1. kolo Mistrovství ČR družstev – Vysočina 25 m Jihlava Ω R
27.01.2019 1. kolo Mistrovství ČR družstev Plzeňský a Karlovarský kraj 25 m Plzeň – Slovany Ω
27.01.2019 MČR družstev – 1.kolo – Stř. Morava 25 m Zlín Ω R
 Únor 2019
02.02.2019 Zimní cena Varnsdorfu 25 m Varnsdorf Ω  
  02.02.2019 Mistrovství ČR družstev – 1.kolo – Královéhradecký a Pardubický kraj 25 m Trutnov Ω  
  02.02.2019 – 03.02.2019 Brněnský tučňáček 2019 25 m Brno-Lesná Ω R
  02.02.2019 Košařův memoriál – 67. ročník 25 m Plzeň – Radbuza Ω  
  02.02.2019 – 03.02.2019 Velká cena města Opavy v plavání a memoriál Mgr. Vladimíry Ryplové 25 m Opava Ω R
  03.02.2019 Soutěž družstev – 1.kolo – do 3.2 25 m   Ω R
  09.02.2019 PULEC SEVERSKÝ 2019 25 m Havířov Ω R
  09.02.2019 Litoměřický kalich – 21. ročník 25 m Litoměřice Ω  
  16.02.2019 – 17.02.2019 Semifinále MČR družstev – skupina A 50 m Praha Ω R
  16.02.2019 – 17.02.2019 Semifinále MČR družstev – skupina B 50 m Pardubice Ω R
  16.02.2019 VYSOČINA CUP 2019 – JARO 25 m Žďár nad Sázavou Ω R
  16.02.2019 Trojutkání Zlín-Uh.Brod-Uh.Hradiště   Uherský Brod Ω  
  22.02.2019 Zimní boskovická čtyřstovka 25 m Boskovice Ω R
  23.02.2019 VORVAŇ R+K, 3.ročník 25 m Kladno Ω R
 Březen 2019
02.03.2019 Blanenský závod 25 m Blansko Ω R
  02.03.2019 – 03.03.2019 ČESKÉ BUDĚJOVICE 2019 50 m České Budějovice Ω  
  08.03.2019 – 09.03.2019 Plzeňský vytrvalec 50 m Plzeň – Slovany Ω  
  09.03.2019 Jarní krajský přebor na dlouhé tratě JmK 50 m Brno-Lužánky Ω R
  09.03.2019 Velká cena města Brna a Memoriál Rudolfa Jašky 25 m Brno – Lesná Ω R
  09.03.2019 O ceny zakladatelů brněnského plavání 50 m Brno-Lužánky Ω R
  09.03.2019 Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 25 m Trutnov Ω  
  16.03.2019 – 17.03.2019 VELKÁ CENA MĚSTA BRUNTÁLU V PLAVECKÉM PĚTIBOJI – 12. ROČNÍK 25 m Bruntál Ω R
  16.03.2019 – 17.03.2019 Finále MČR družstev – 1. a 2. liga 50 m Brno-Lužánky Ω R
  23.03.2019 Jarní cena města Boskovice 25 m Boskovice Ω R
  23.03.2019 Laguna Cup 25 m Třebíč Ω  
  23.03.2019 Velká cena Olomouce 2019 50 m Olomouc Ω R
  23.03.2019 Karvinský motýlkářský trojboj 25 m Karviná Ω  
  23.03.2019 Jarní krajský přebor na dlouhé tratě 25 m Mladá Boleslav Ω R
  23.03.2019 Krajský přebor – dlouhé tratě 50 m Pardubice Ω  
  23.03.2019 Písecký pulec, 5.ročník 25 m Písek Ω  
  23.03.2019 Otevřený jarní městský přebor žactva 25 m Brno – Lesná Ω  
  30.03.2019 Cena TJ Bižuterie a města Jablonce n. N. 25 m Jablonec nad Nisou Ω  
  30.03.2019 Jarní KPŽ – dlouhé tratě – OLK a ZLK 25 m Prostějov Ω R
  31.03.2019 51. ROČNÍK VELIKONOČNÍCH ZÁVODŮ 25 m Praha – Radlice Ω  
 Duben 2019
02.04.2019 Krajský pohár 2019 – 1.kolo 25 m Trutnov Ω  
  05.04.2019 – 07.04.2019 Velká cena města Ústí nad Labem v plavání – 6.ročník 50 m Ústí nad Labem Ω  
  06.04.2019 Krajská základní soutěž žactva – 1. kolo 25 m Kladno, Neratovice, Kutná Hora Ω R
  06.04.2019 O mokrého Emana 2019   Prostějov Ω  
  06.04.2019 Tachovský pohár 25 m Tachov Ω  
  06.04.2019 Cena brněnského Draka 50 m Brno – Lužánky Ω  
  07.04.2019 Brněnská šipka 25 m Bazén Ponávka Ω  
  11.04.2019 1. kolo meziokresního přeboru – KS ČSPS MSK – skupina Slezská 25 m Krnov Ω R
  13.04.2019 – 14.04.2019 MU starších juniiorů 50 m Sion (SUI) Ω  
  13.04.2019 Jarní cena Prahy 50 m Praha – Podolí Ω  
  13.04.2019 – 14.04.2019 MU mladších juniiorů 50 m Graz Ω  
  13.04.2019 CENA TŘEBOVSKÉ LOKOMOTIVY 25 m Česká Třebová Ω R
  13.04.2019 Cena města Blanska 25 m Blansko Ω R
  16.04.2019 Krajský pohár 2019 – 2.kolo 25 m Trutnov Ω  
  20.04.2019 Velká cena města Vyškova 25 m Vyškov Ω R
  26.04.2019 – 27.04.2019 Krajský přebor dorostu a dospělých Prahy a Středočeského kraje 50 m Praha – Podolí Ω  
  26.04.2019 – 27.04.2019 Západočeský pohár 50 m Plzeň – Slovany Ω  
  26.04.2019 2. kolo meziokresního přeboru – KS ČSPS MSK – skupina Slezská 25 m Opava Ω R
  27.04.2019 O pohár Javořiny 25 m Uherský Brod Ω  
  27.04.2019 Závody mládeže 25 m Jihlava Ω  
  27.04.2019 Krajský přebor dorostu a dospělých JmK 50 m Brno-Lužánky Ω R
  27.04.2019 3. kolo meziokresního přeboru – KS ČSPS MSK – skupina Slezská 25 m Krnov Ω R
  27.04.2019 Memoriál Jaroslava Jezbery – 32. ročník 25 m Chomutov Ω  
  27.04.2019 Krokodýlí šplouch 25 m Brno – Lesná Ω  
  28.04.2019 Krajské mistrovství dlouhé tratě – Vysočina 25 m Jihlava Ω  
 

Květen 2019
  03.05.2019 – 05.05.2019 1.kolo ČP – Velká cena Ostravy 50 m Ostrava Ω  
  04.05.2019 Prazske Duhove Jaro 2019 50 m Aquacentrum Sutka Praha Ω  
  04.05.2019 – 05.05.2019 Májové Brno 2019 50 m Brno-Lužánky Ω R
  04.05.2019 Krajská základní soutěž žactva – 2. kolo 25 m Příbram, Kutná Hora, Kolín Ω R
  11.05.2019 KPŽ C 25 m Praha – Eden Ω  
  11.05.2019 Krajský přebor na dlouhé tratě 25 m Praha – Eden Ω  
  11.05.2019 Velká cena Kuřimi 2019 25 m Kuřim Ω  
  11.05.2019 – 12.05.2019 Memoriál Z.Vaněčka   Ústí n.Labem Ω  
  11.05.2019 2.Středočeský Pohár nejmladšího žactva, Malá cena Boleslavi 25 m Mladá Boleslav Ω R
  11.05.2019 Jarní přebor OLK nejmladšího žactva 25 m Prostějov Ω R
  17.05.2019 – 19.05.2019 2. kolo ČP Velká cena Pardubic 50 m Pardubice Ω  
  18.05.2019 – 19.05.2019 Letní pohár Středočeského kraje žactva 25 m Kladno Ω R
  18.05.2019 Jarní KPŽ OLK a ZLK – 10ti a 11ti letých 25 m Kroměříž Ω R
  18.05.2019 Letní krajský přebor 10 a 11letého žactva 25 m Hodonín Ω R
  24.05.2019 – 25.05.2019 KPŽ A 25 m Praha – Radlice Ω  
  25.05.2019 Sdružený oblastní přebor dorost a dospělých 50 m Zlín Ω R
  25.05.2019 – 26.05.2019 Letní Přebor Středočeského kraje žactva 25 m Mladá Boleslav Ω  
  25.05.2019 Krajské mistrovství – 1.+ 2. část – Vysočina 25 m Jihlava Ω  
  25.05.2019 – 26.05.2019 Letní krajský přebor st. žactva JmK 25 m Brno-Lesná Ω R
  26.05.2019 KPŽ B 25 m Praha – Radlice Ω  
  31.05.2019 – 02.06.2019 PRAHA 2019 50 m Praha – Podolí Ω  
 Červen 2019
01.06.2019 – 02.06.2019 Jarní KPŽ OLK a ZLK mladšího a staršího žactva 25 m Prostějov Ω R
  01.06.2019 – 02.06.2019 3.kolo ČP 50 m NEOBSAZENO Ω  
  01.06.2019 – 02.06.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje 25 m Trutnov Ω  
  08.06.2019 – 09.06.2019 Letní pohár ČR jednáctiletých – Morava 25 m Prostějov Ω R
  08.06.2019 – 09.06.2019 Letní pohár ČR desetiletých – Morava 25 m Kopřivnice Ω R
  08.06.2019 – 09.06.2019 Letní pohár ČR desetiletých – Čechy 25 m Praha – Radlice Ω R
  08.06.2019 – 09.06.2019 Letní pohár ČR jednáctiletých – Čechy 25 m Chomutov Ω R
  15.06.2019 – 16.06.2019 Letní mistrovství ČR staršího žactva – roč. 2006 50 m Plzeň Ω R
  15.06.2019 – 16.06.2019 Letní mistrovství ČR mladšího žactva – roč. 2007 25 m Nový Jičín Ω R
  15.06.2019 – 16.06.2019 Letní mistrovství ČR staršího žactva – roč. 2005 50 m Zlín Ω R
  20.06.2019 – 23.06.2019 LM ČR dorostu a dospělých – 4. kolo ČP 50 m České Budějovice Ω R
  22.06.2019 BOSKOVICKÝ ZÁVOD 25 m Boskovice Ω R
  24.06.2019 – 26.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže   Liberec Ω R
 Červenec 2019
03.07.2019 – 07.07.2019 Mistrovství Evropy juniorů 50 m   Ω