Září 2019
07.09.2019O pohár Lídy JelínkovéMěliceΩR 
07.09.2019 – 08.09.2019Velká cena města Znojma25 mPlovárna Louka ve Znojmě ΩR V 
08.09.2019Podzimní rožeň, Superfinále žactva a kadetůMěliceΩR 
13.09.2019 – 14.09.2019Velká cena Chomutova – 36. ročník25 mChomutovΩR 
14.09.2019 – 15.09.2019Zlínská vlna25 mZlínΩR 
21.09.2019Podzimní přebor JČK na dlouhé tratě25 mPísekΩR 
21.09.201942.Cena Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava Tottera25 mMladá BoleslavΩR 
25.09.2019 – 21.04.2019Trofeu Maria Lenk 201950 mRio de Janeiro (Brazílie)
26.09.2019Boskovická čtyřstovka25 mBoskoviceΩR 
28.09.2019Krajský přebor mladšího, staršího žactva a dorostu na dlouhé tratě25 mPlzeňΩ
28.09.2019Memoriál Luboše Kracíka25 mLitoměřiceΩR 
28.09.2019VII. HAVÍŘOVSKÁ CENA25 mHavířovΩR 
28.09.2019Podzimní krajský přebor na dlouhé tratě JmK50 mBrno-LužánkyΩR 
28.09.201923.Velká cena města Vysokého Mýta25 mVysoké MýtoΩR 
 Říjen 2019
04.10.2019 – 05.10.2019XXXIV. ročník MEZINÁRODNÍ VELKÉ CENY města Kopřivnice25 mKopřivniceΩ
05.10.2019 – 06.10.2019Velká cena města Trutnova25 mTrutnovΩR 
05.10.2019Plavecké čtyřutkání 201925 mStráž pod RalskemΩR 
05.10.2019Podzimní cena Kolína – 4.kolo SPNŽ25 mKolínΩR 
05.10.2019Malá cena města Znojma25 mZnojmoΩ
05.10.2019Velká cena města Plzně – 41. ročník25 mPlzeň – RadbuzaΩ
05.10.2019Memoriál ing.Slavoše Sobotky25 mBerounΩR 
06.10.2019Memoriál T. K. Divíška – Liškova PunkvaBlansko MacochaΩ
10.10.2019Mostecké závody – podzim I. část25 mMostΩ
10.10.20194. kolo meziokresního přeboru – KS ČSPS MSK – skupina Slezská25 mKrnovΩR 
12.10.2019Litvínovský pohár 16. ročník25 mLitvínovΩR 
12.10.2019Vyškovský hrošík 201925 mVyškovΩR 
12.10.2019 – 13.10.2019Malá cena Nového Jičína a Cena Moravské brány25 mNový JičínΩR 
12.10.2019Podzimní cena Motorletu25 mPraha – RadliceΩ
12.10.2019Krajská základní soutěž žactva – 3. kolo25 mKladno, Kralupy, Kutná HoraΩR 
12.10.2019Otavský pohár, 4.ročník25 mPísekΩ
13.10.2019Velká cena Prahy25 mPraha – RadliceΩ
13.10.2019Krajské mistrovství dlouhé tratě – Vysočina25 mJihlavaΩR 
15.10.2019Krajský pohár 2019 – 3.kolo25 mTrutnovΩ
18.10.2019 – 20.10.20195.kolo ČP – Plzeňské sprinty25 mPlzeňΩR 
19.10.2019SOKOLOVSKÝ KAPŘÍK25 mSokolovΩ
19.10.2019Otevřený podzimní městský přebor žactva25 mBrno – LesnáΩ
19.10.2019 – 20.10.2019Meziměstský přebor podzim 201925 mMělníkΩ
19.10.2019Pohár jiráskova kraje a Podkrkonoší 2.kolo Náchod25 mNáchodΩ
19.10.2019VC Prostějova 2019 – o pohár Domovní správy25 mProstějovΩR 
19.10.2019 – 20.10.2019Memoriál Ady MaitneraPraha – EdenΩ
19.10.2019Pardubické plavecké přebory – 3. ročník25 mPardubiceΩ
19.10.2019Podzimní krajský přebor na dlouhé tratě25 mKladnoΩR 
19.10.2019Podzimní Krajský přebor dlouhé tratě MSK25 mKopřivniceΩ
25.10.2019 – 26.10.2019Zimní Přebor Prahy a Středočeského kraje25 mMladá BoleslavΩR 
25.10.20195. kolo meziokresního přeboru – KS ČSPS MSK – skupina Slezská25 mOpavaΩR 
26.10.2019Podzimní KPŽ – dlouhé tratě – OLK a ZLK25 mProstějovΩR 
26.10.2019Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje – dlouhé tratě25 mTrutnovΩ
26.10.20196. kolo meziokresního přeboru – KS ČSPS MSK – skupina Slezská25 mBruntálΩR 
26.10.2019Memoriál Jaroslava Starého25 mBlanskoΩ
29.10.2019Krajský pohár 2019 – 4.kolo25 mTrutnovΩ
 Listopad 2019
01.11.2019 – 02.11.2019Cena Krnovska v dálkovém plaváníKrnovΩR 
01.11.2019 – 02.11.2019Meziokresní přebor – sk. Těšínská25 mKarvináΩ
02.11.2019Meziokresnípřebor NJ, OS25 mKopřivniceΩ
02.11.2019Závod plaveckých nadějí BiJa x SlLi x NisLi25 mJablonec nad NisouΩ
02.11.2019 – 03.11.20196.kolo ČP – AXIS Cup25 mJihlavaΩ
02.11.2019Trojutkání PoPro-UnOl-Zlín25 mProstějovΩR 
02.11.2019Moravskoslezská liga nejmladšího žactva25 mBrno-Kraví horaΩ
02.11.2019Krajská základní soutěž žactva – 4. kolo25 mBeroun, Neratovice, Mladá BoleslavΩ
02.11.2019Děčínské sprinty 201925 mDěčínΩ
02.11.2019XXXXI. ročník Ceny Krnovska v plavání25 mKrnovΩR 
03.11.2019Krajské mistroství – Dlouhé tratě25 mDěčínΩ
04.11.2019 – 06.11.2019Okresní přebor – Valašsko25 mMěstské lázně VsetínΩ
07.11.2019Mostecké závody – podzim II. část25 mMostΩ
09.11.2019Závody Zpívající fontány25 mMariánské Lázně, Tyršova 617/6ΩR 
09.11.2019Táborský pohárTáborΩ
09.11.201915.ROČNÍK VELKÁ CENA MĚSTA MOSTU A MEMORIÁL JIŘÍHO VACHULKY25 mMostΩ
09.11.2019 – 10.11.2019Zimní Mistrovství ČRBrno – LužánkyΩ
09.11.2019Podzimní KPŽ OLK a ZLK – 10ti a 11ti letých25 mVyškovΩR 
10.11.2019Hodonínské sprinty25 mKrytý bazén, Sportovní 4186/2 HodonínΩ
16.11.2019 – 17.11.2019Zimní Pohár Středočeského kraje žactva25 mMladá BoleslavΩR 
16.11.2019 – 17.11.2019Přebor Libereckého kraje – podzim 201925 mJablonec nad NisouΩ
16.11.2019Zimní krajský přebor 10 a 11letého žactva25 mHodonínΩR 
16.11.2019Krajské mistrovství žactva a dorostu – Vysočina25 mJihlavaΩR 
16.11.2019Krajské přebory mladšího žactva – Ústecký kraj25 mΩ
16.11.2019Krajský přebor žactva 11 let25 mNáchodΩ
16.11.2019Podzimní přebor OLK nejmladšího žactva25 mProstějovΩR 
16.11.2019 – 17.11.20193. kolo ČP – Velká cena Brna 201950 mBrno-LužánkyΩR 
17.11.2019Krajské mistrovství žactva a mladšího dorostu – 3.část – Vysočina25 mŽďár nad SázavouΩR 
23.11.2019 – 24.11.2019Krajský přebor staršího žactva a dorostu25 mPlzeň – SlovanyΩ
23.11.2019 – 24.11.2019Krajský přebor st. žactva a dorostu – Ústecký kraj25 mChomutovΩR 
23.11.2019Vinohradská veteraniáda25 mPraha – VinohradyΩ
23.11.2019 – 24.11.2019Podzimní KPŽ OLK a ZLK mladšího a staršího žactva25 mZlínΩR 
23.11.2019 – 24.11.2019Zimní přebor Středočeského kraje žatva25 mKladnoΩR 
23.11.2019 – 24.11.2019Zimní krajský přebor st. žactva JmK25 mBrno-LesnáΩR 
30.11.2019Otužilecké Labe 2019Hradec Králové, řeka Labe, Eliščino nábřežíΩ
30.11.2019 – 01.12.20197.kolo ČP – Vánoční cena Zlína25 mZlínΩ
30.11.2019Zimní pohár ČR jedenáctiletých – Čechy25 mPraha – RadliceΩR 
30.11.2019 – 01.12.2019Zimní pohár ČR desetiletých – Morava25 mProstějovΩR 
30.11.2019 – 01.12.2019Zimní pohár ČR desetiletých – Čechy25 mMladá BoleslavΩR 
30.11.2019Zimní pohár ČR jedenáctiletých – Morava25 mTřebíčΩR 
 Prosinec 2019
04.12.2019 – 08.12.2019Mistrovství Evropy na 25m bazénu25 mGlasgow – GBRΩ
06.12.2019 – 08.12.2019Vánoční cena PrahyPraha – HloubětínΩ
07.12.2019 – 08.12.2019Zimní mistrovství ČR mladšího žactva – roč. 200725 mProstějovΩR 
07.12.2019 – 08.12.2019Vánoční Pohár 201925 mStráž pod RalskemΩ
07.12.2019 – 08.12.2019Zimní mistrovství ČR staršího žactva – roč. 200525 mMladá BoleslavΩR 
07.12.2019 – 08.12.2019Zimní mistrovství ČR staršího žactva – roč. 200625 mKopřivniceΩR 
12.12.2019 – 15.12.2019Zimní mistrovství ČR 25m bazén – 8.kolo ČP25 mPlzeňΩR 
14.12.2019Brno Cup25 mBrno – LesnáΩ
14.12.2019Vánoční kontrolní závodPraha – EdenΩ
14.12.2019Vyškovský vánoční kapr 201925 mVyškovΩR 
14.12.2019Vánoční kontrolní závodPraha – EdenΩ
16.12.2019Plzeňský vodník25 mPlzeň – SlovanyΩ
18.12.2019Zimčíkuv Memoriál25 mZnojmoΩ
18.12.2019Vánoční cena Liberec25 mLiberecΩ
19.12.2019Vánoční Mostecké závody – rozloučení s plaveckým rokemMostΩ
21.12.2019Malá vánoční cena Kladna – 6.kolo SPNŽ25 mKladnoΩR