Leden 2020
11.01.2020 41.Mladoboleslavská vlnka 25 m Mladá Boleslav
15.01.2020 Vyhlášení nejlepších sportovců ČSPS a ČP za rok 2019 Praha – Kongresové centrum Ω P
17.01.2020 – 18.01.2020 1. kolo Mistrovství ČR družstev JmK 25 m Brno-Lesná
18.01.2020 Šmelina cup – 1. ročník 25 m Zlín
18.01.2020 Velká cena Varnsdorfu 25 m Varnsdorf
18.01.2020 O TŘEBOVSKOU MAŠINKU 25 m Česká Třebová
18.01.2020 1. kolo MČR družstev – Jihočeský kraj 25 m Český Krumlov
18.01.2020 – 19.01.2020 Brněnský tučňáček 2020 25 m Brno-Lesná
18.01.2020 novoroční závody 2020 25 m Sokolov
18.01.2020 1.kolo MR ČR družstev – Kraj Vysočina 25 m Jihlava
18.01.2020 NERATOVICKÝ POHÁR ve sprintérském víceboji 25 m Neratovice
18.01.2020 Krajské kolo Mistrovství ČR družstev 2020 – Praha 25 m Praha – Radlice
19.01.2020 Malá cena Českého Krumlova 25 m Český Krumlov
21.01.2020 Oddílové závody – Winter Racing SMOOTHie 25 m Aquadream Barrandov
25.01.2020 MČR družstev – 1.kolo 25 m Pardubice
25.01.2020 Klubový závod leden 2020 50 m Plavecký stadion České Budějovice
25.01.2020 MČR družstev – 1. kolo – Ústecký kraj 2020 25 m Chomutov
25.01.2020 Mistrovství ČR družstev – 1.kolo Liberecký kraj 25 m Česká Lípa, Barvířská 2690
25.01.2020 MČR družstev – 1.kolo – OLK a ZLK 25 m Prostějov
25.01.2020 1.kolo MČR družstev-Středočeský kraj 25 m Mladá Boleslav
25.01.2020 Mistrovství ČR družstev – 1. kolo MSK 25 m Nový Jičín
25.01.2020 PULEC SEVERSKÝ 2020 25 m Havířov
26.01.2020 1. kolo MČR družstev – Plzeňský a Karlovarský kraj 25 m Plzeň – Slovany
30.01.2020 Oddílové závody 25 m Ω O
30.01.2020 1. kolo klubových závodů pro rok 2020 25 m Bruntál
 Únor 2020
01.02.2020 Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší – 1.kolo 25 m Trutnov
08.02.2020 Krajský přebor na dlouhé tratě JmK 50 m Brno-Lužánky
08.02.2020 XV. Malá cena Chodska 25 m Plavecký bazén Domažlice
08.02.2020 Oddílový přebor Zlínského plaveckého klubu 25 m Zlín, Hradská 888
08.02.2020 73. ročník „O ceny zakladatelů brněnského plavání“ 50 m Brno-Lužánky
15.02.2020 neplatné 25 m Zlín
15.02.2020 Litoměřický kalich – 22. ročník 25 m Litoměřice
15.02.2020 Trojutkání 25 m Zlín
22.02.2020 VYSOČINA CUP 2020 – JARO 25 m Žďár nad Sázavou
22.02.2020 – 23.02.2020 Mistrovství ČR družstev 2020 – semifinále – skupina B 50 m Zlín
22.02.2020 – 23.02.2020 Mistrovství ČR družstev 2020 – semifinále – skupina A 50 m Praha
22.02.2020 – 23.02.2020 RAKOVNICKÝ VORVAŇ, IV.ročník …nově v novém… ZRUŠENO 25 m městský bazén Rakovník
23.02.2020 Zimní Mezinárodní Mistrovství ČR masters v dálkovém plavání 2020 25 m Vysoké Mýto
23.02.2020 Krajský přebor žactva a dorostu na dlouhých tratích – Plzeňský a Karlovarský kraj 25 m Plzeň – Slovany
23.02.2020 KPŽ 25 m Plzeň – Slovany
27.02.2020 Klubové závody 25 m Ostrava Poruba
28.02.2020 Zimní boskovická čtyřstovka 25 m Boskovice
29.02.2020 – 01.03.2020 Českobudějovický pohár PLČB 50 m České Budějovice
29.02.2020 Vyškovský hrošík 2020 25 m Vyškov
29.02.2020 KRAJSKÝ PŘEBOR – dlouhé tratě 50 m Aquacentrum Pardubice
29.02.2020 Velká cena Opavy v plavání 2020 25 m Opava
29.02.2020 – 01.03.2020 ČESKÉ BUDĚJOVICE 2020 50 m České Budějovice
 Březen 2020
01.03.2020 Jarní přebor Jihočeského kraje – Dlouhé tratě 50 m České Budějovice
07.03.2020 MALÁ CENA MĚSTA PARDUBIC 25 m Pardubice
07.03.2020 XXXII. Velká cena města Brna – MASTERS 25 m Brno -Lesná
07.03.2020 – 08.03.2020 Memoriál Zdeňka Vaněčka 50 m Ústí n.Labem – Plavecký areál Klíše
14.03.2020 – 15.03.2020 13. ročník VC města Bruntálu v plaveckém pětiboji 25 m Bruntál
14.03.2020 – 15.03.2020 Plavecké závody v Táboře 25 m Tábor
14.03.2020 35. VC Hodonína 25 m Hodonín
14.03.2020 – 15.03.2020 Mistrovství ČR družstev 2020 – finále – 1. a 2.liga 50 m Pardubice
15.03.2020 Meziokresní přebor – jaro 25 m Lovosice
19.03.2020 Klubové závody 25 m Ostrava
20.03.2020 – 21.03.2020 Plzeňský vytrvalec a memoriál Jana Jebery na 800VZ a 1500VZ 50 m Plzeň – Slovany
21.03.2020 Velká cena Olomouce 2020 50 m Olomouc
21.03.2020 Jarní cena nejmladšího žactva 2020 25 m Chomutov
21.03.2020 Sportstyl Hradec Králové 50 m Hradec Králové
21.03.2020 Jarní Městský přebor žactva 25 m Brno – Lesná
21.03.2020 Karvinský motýlkářský trojboj 25 m Karviná
21.03.2020 Jarní cena města Boskovice 25 m Boskovice
21.03.2020 Plavecké čtyřutkání 25 m Rumburk
22.03.2020 VH sekce plavání ČSPS bude upřesněno Ω P
22.03.2020 Konference ČSPS bude upřesněno Ω P
27.03.2020 – 29.03.2020 Velká cena Ostravy – 1.kolo Českého poháru ARENA Cup 50 m Ostrava
28.03.2020 Jarní KPŽ – dlouhé tratě – OLK a ZLK 25 m Prostějov
28.03.2020 Jarní krajský přebor na dlouhé tratě – východ 25 m Mladá Boleslav
28.03.2020 Cena TJ Bižuterie a města Jablonce n. N. 25 m Jablonec nad Nisou
28.03.2020 Jarní krajský přebor na dlouhé tratě – západ 25 m Kladno
28.03.2020 Aprílová vlnka 2020 25 m Znojmo
28.03.2020 Písecký pulec, 6.ročník 25 m Písek
28.03.2020 Laguna CUP 2020 25 m Třebíč
28.03.2020 Košařův memoriál 25 m Kozinova, Plzeň
Duben 2020
03.04.2020 – 04.04.2020 Západočeský pohár 50 m Plzeň – Slovany
04.04.2020 – 05.04.2020 Multiutkání mladších juniorů 50 m Kyjev (UKR)
04.04.2020 Tachovský pohár 25 m Tachov
04.04.2020 O mokrého Emana 2020 25 m Prostějov
04.04.2020 52. ročník Velikonočních závodů 25 m Praha Radlice
04.04.2020 – 05.04.2020 Multiutkání starších juniorů 50 m Noussa (GRE)
04.04.2020 Modrá stuha města Náchoda 25 m Náchod
05.04.2020 Brněnská šipka 2020 25 m Bazén Ponávka Brno
09.04.2020 1. kolo meziokresního přeboru – MSK – skupina Slezská 25 m Krnov
18.04.2020 Hořický plaváček Ω P
18.04.2020 Jarní cena Prahy 50 m Praha – Podolí
18.04.2020 CENA TŘEBOVSKÉ LOKOMOTIVY 25 m Česká Třebová
18.04.2020 Velká cena města Vyškova 25 m Vyškov
18.04.2020 Jarní krajský přebor MSK – dlouhé tratě 25 m Karviná
18.04.2020 Cena Brněnského Draka 26. ročník 50 m Brno – Lužánky
18.04.2020 – 19.04.2020 Meziměstsky přebor – jaro 2020 25 m Mělník
19.04.2020 Plavecké čtyřutkání – 17. ročník 25 m Liberec
24.04.2020 – 25.04.2020 Krajský přebor dorostu a dospělých Prahy a Středočeského kraje 50 m Praha – Podolí
24.04.2020 – 25.04.2020 Meziokresní přebor NJ, FM 25 m Kopřivnice
24.04.2020 – 26.04.2020 Velká cena Pardubic – 2.kolo Českého poháru ARENA Cup 50 m Pardubice
25.04.2020 Memoriál Jaroslava Jezbery – 33. ročník 25 m Chomutov
25.04.2020 Krokodýlí šplouchl 6. ročník 25 m Brno – Lesná
25.04.2020 KP Libereckého kraje na dlouhé tratě 50 m Liberec
25.04.2020 Strahovská makrela 25 m Praha – Strahov
25.04.2020 Závody mládeže 2020 25 m Jihlava
25.04.2020 O pohár Javořiny P
26.04.2020 Mistrovství Kraje Vysočina – dlouhé tratě 25 m Jihlava
 Květen 2020
02.05.2020 Pražské duhové jaro 2020 50 m Aquacentrum Šutka, Praha Kobylisy
08.05.2020 Krajský přebor dorostu a dospělých JmK 50 m Brno-Lužánky
08.05.2020 – 09.05.2020 Májové Brno 2020 50 m Brno-Lužánky
09.05.2020 Jarní pohár Hradce Králové 50 m Hradec Králové
09.05.2020 Jarní přebor OLK nejmladšího žactva 25 m Prostějov
09.05.2020 – 10.05.2020 Strážský Plaváček 2020 25 m Stráž pod Ralskem
10.05.2020 Krajský přebor – dlouhé tratě – Ústecký kraj 25 m Mělník
11.05.2020 – 17.05.2020 Mistrovství Evropy 2020 – 50 50 m Budapešť (HUN)
15.05.2020 – 16.05.2020 Meziokresní přebor žactva – sk. Těšínská 25 m Karviná
15.05.2020 2. kolo meziokresního přeboru – MSK – skupina Slezská 25 m Opava
16.05.2020 Moravskoslezská liga nejmladšího žactva 25 m Kopřivnice
16.05.2020 Jarní cena Slavia Liberec 25 m Liberec
16.05.2020 – 17.05.2020 Mistrovství ČR masters 50 m Plzeň – Slovany
16.05.2020 Velká cena Kuřimi 25 m Ω P
16.05.2020 Jarní Krajský přebor nejmladšího žactva Praha 25 m Praha – Eden
16.05.2020 Jarní Krajský přebor na dlouhé tratě Praha 25 m Praha – Eden
16.05.2020 Děčínský pohár 25 m Děčín
16.05.2020 3. kolo meziokresního přeboru – MSK – skupina Slezská 25 m Krnov
22.05.2020 Jarní Ostravská vlnka 25 m Ostrava Bartovice
22.05.2020 – 23.05.2020 Jarní Krajský přebor staršího žactva Praha 25 m Praha – Radlice
22.05.2020 – 24.05.2020 Velká cena Ústí nad Labem v plavání – 7.ročník 50 m Ústí nad Labem
23.05.2020 Jarní KPŽ 10ti a 11ti letých OLK a ZLK 25 m Kroměříž
23.05.2020 I. + II. část Krajského mistrovství žactva – Kraj Vysočina 25 m Jihlava
24.05.2020 Jarní Krajský přebor mladšího žactva Praha 25 m Praha – Radlice
24.05.2020 III. část Krajského mistrovství – Kraj Vysočina 25 m Jihlava
29.05.2020 – 31.05.2020 PRAHA 2020 50 m Praha – Podolí
30.05.2020 Krajský přebor mladšího žactva – Ústecký kraj 25 m Litvínov
30.05.2020 Jarní krajský přebor mladšího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje 25 m Domažlice
30.05.2020 – 31.05.2020 Letní pohár Středočeského kraje žactva 25 m Kladno
30.05.2020 Sdružený oblastní přebor 50 m Zlín
30.05.2020 Letní krajský přebor 10 a 11letého žactva 25 m Hodonín
30.05.2020 Jarní krajský přebor MSK – mladší žáci 25 m Karviná
30.05.2020 – 31.05.2020 Krajský přebor žactva – Liberecký kraj 25 m Česká Lípa, Barvířská 2690
 Červen 2020
05.06.2020 – 06.06.2020 Jarní krajský přebor MSK – starší žáci 25 m Havířov
05.06.2020 – 07.06.2020 Velká cena Liberce – 3.kolo Českého poháru ARENA Cup 50 m Liberec
06.06.2020 – 07.06.2020 Jarní krajský přebor staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje 25 m Plzeň – Radbuza
06.06.2020 – 07.06.2020 Jarní KPŽ 12ti až 14ti letých OLK a ZLK 25 m Prostějov
06.06.2020 – 07.06.2020 Letní krajský přebor st. žactva JmK 25 m Brno-Lesná
13.06.2020 – 14.06.2020 Letní pohár ČR desetiletých – Čechy 25 m Mladá Boleslav
13.06.2020 – 14.06.2020 Letní pohár ČR jedenáctiletých – Morava 25 m Nový Jičín
13.06.2020 – 14.06.2020 Letní pohár ČR desetiletých – Morava 25 m Prostějov
13.06.2020 Letní pohár ČR jedenáctiletých – Čechy 25 m Praha-Radlice
18.06.2020 – 21.06.2020 Letní mistrovství ČR 2020 dorostu a dospělých – 4.kolo ČP 50 m Ústí nad Labem
20.06.2020 Cena rytíře Hrona 25 m Náchod
20.06.2020 BOSKOVICKÝ ZÁVOD 25 m Boskovice
25.06.2020 Klubové závody – AXIS Jihlava 25 m Jihlava
27.06.2020 – 28.06.2020 Letní mistrovství ČR staršího žactva 2020 (roč.06) 50 m Brno – Lužánky
27.06.2020 – 28.06.2020 Letní mistrovství ČR mladšího žactva 2020 (roč.08) 25 m Kopřivnice
27.06.2020 – 28.06.2020 Letní mistrovství ČR staršího žactva 2020 (roč.07) 50 m České Budějovice
 Červenec 2020
08.07.2020 – 12.07.2020 Mistrovství Evropy juniorů v plavání 2020 50 m Aberdeen (GBR)
25.07.2020 – 02.08.2020 Olympijské hry 2020 50 m Tokio (JAP)