Z Á Ř Í – 2017
02.09 03.09 Mistrovství ČR na 5 km, 20 km a štafet, ČP v dálkovém plavání Račice OW 26.08 Rozp
09.09 10.09 VC Znojma Znojmo 25 30.11 Rozp
09.09 Podzimní rožeň (ČP v dálkovém plavání) Mělice OW 05.09
16.09 16.09 Havířovská cena Havířov 25 08.09 Rozp
19.09 19.09 Krajský pohár – 4.kolo Trutnov 25 15.09
22.09 23.09 Velká cena Chomutova – 34. ročník Chomutov 25 16.09 Rozp
22.09 22.09 BOSKOVICKÁ ČTYŘSTOVKA BOSKOVICE 25 20.09 Rozp
23.09 23.09 40.Cena města a Memoriál Miroslava Tottera Mladá Boleslav 25 14.09 Rozp
30.09 Malá cena Znojma Znojmo 25 22.09 Rozp
30.09 30.09 Memoriál Luboše Kracíka 2.ročník Litoměřice 25 30.09 Rozp
30.09 Velká cena Chodska Domažlice 25 20.09 Rozp
Ř Í J E N – 2017
07.10 07.10 Memoriál ing.Slavoše Sobotky Beroun 25 02.10 Rozp
07.10 Velká cena Plzně Plzeň – Radbuza 25 30.11
07.10 08.10 Velká cena města Trutnova Trutnov 25 24.09 Rozp
07.10 07.10 Podzimní cena Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec 25 03.10 Rozp
07.10 07.10 Podzimní cena Kolína Kolín 25 27.09 Rozp
12.10 12.10 4. kolo meziokresního přeboru Krnov 25 11.10 Rozp
14.10 14.10 Vyškovský hrošík Vyškov 25 07.10 Rozp
14.10 Pohár Jiráskova kraje a Podkrkonoší 2.kolo Náchod 25 06.10 Rozp
14.10 Podzimní cena Motorletu Praha – Radlice 25 30.11
14.10 Memoriál Jaroslava Starého Blansko 25 07.10 Rozp
14.10 14.10 Otavský pohár 2017 Písek 25 07.10 Rozp
14.10 14.10 Litvínovský pohár 14.ročník Litvínov 25 08.10 Rozp
14.10 15.10 Malá cena Nového Jičína a Cena Moravské brány Vsetín 25 06.10 Rozp
15.10 Velká cena Prahy Praha – Radlice 25 30.11
20.10 22.10 Plzeňské sprinty – 6.kolo ČP Plzeň – Slovany 25 30.11 Rozp
20.10 20.10 5. kolo meziokresních přeborů Opava 25 19.10 Rozp
21.10 VC Prostějova 2017 – o pohár DS Prostějov 25 10.10 Rozp
21.10 21.10 Městské přebory žactva Brno – Lesná 25 30.11
21.10 21.10 6. kolo meziokresního přeboru Bruntál 25 19.10 Rozp
21.10 21.10 SOKOLOVSKÝ KAPŘÍK Sokolov 25 30.11
31.10 31.10 Krajský pohár – 5.kolo Trutnov 25 27.10
L I S T O P A D – 2017
03.11 04.11 XXXIX. ročník CENY KRNOVSKA V DP Krnov 25 29.10
04.11 05.11 AXIS Cup – 7. kolo ČP Jihlava 25 30.11
04.11 04.11 VÁNOČNÍ CENA MĚSTA MOSTU MOST 25 28.10
04.11 Moravskoslezská liga nejmladšího žactva Brno-Kraví hora 25 24.10 Rozp
04.11 Podzimní KPŽ 10 a 11-ti letých OLK a ZLK Vyškov 25 01.11 Rozp
04.11 Závody Zpívající fontány Mariánské Lázně 25 28.10 Rozp
04.11 04.11 Lounský Pohár LUNA 15.ročník Plavecká hala Litvínov 25 29.10 Rozp
04.11 VYSOČINA CUP 2017-PODZIM Žďár nad Sázavou 25 28.10 Rozp
04.11 04.11 XXXIX. ročník CENY KRNOVSKA V PLAVÁNÍ Krnov 25 29.10 Rozp
04.11 04.11 4.Krajská základní soutěž žactva-východ Mladá Boleslav 25 27.10 Rozp
07.11 07.11 Krajský pohár – 6.kolo Trutnov 25 03.11
11.11 11.11 Krajský přebor ml. žactva – Ústecký kraj Litoměřice 25 02.11
10.11 11.11 Krajský přebor staršího žactva MSK podzim 2017 Kopřivnice 25 07.11
11.11 12.11 Podzimní KPŽ 12-14-ti letých OLK a ZLK Zlín 25 08.11 Rozp
11.11 12.11 Velká cena Brna – 8.kolo ČP Brno 25 31.10 Rozp
11.11 Zimní krajský přebor 10 a 11letého žactva Blansko 25 02.11 Rozp
17.11 18.11 Podzimní krajský přebor Ústeckého kraje Bílina 25 30.11
18.11 19.11 Podzimní KP – Libereckého kraje Jablonec nad Nisou 25 08.11
18.11 19.11 Zimní krajský přebor st. žactva JmK Brno-Lesná 25 09.11 Rozp
18.11 Krajské mistrovství Vysočiny 1.+2. část Jihlava 25 16.11 Rozp
18.11 18.11 Krajský přebor mladšího žactva MSK podzim 2017 Havířov 25 07.11
18.11 19.11 Zimní Přebor Středočeského kraje žactva Mladá Boleslav 25 10.11 Rozp
18.11 19.11 Krajský přebor žactva 12 a st., dorostu a dospělých Česká Třebová 25 09.11 Rozp
19.11 Krajské mistrovství Vysočiny 3. část Žďár nad Sázavou 25 16.11 Rozp
23.11 26.11 Zimní mistrovství ČR dor+dosp. Plzeň – Slovany 25 30.11 Rozp
25.11 26.11 Vánoční Pohár 2017 Stráž pod Ralskem 25 16.11 Rozp
25.11 Táborský pohár – synchro Tábor 30.11
25.11 Podzimní pohár OLK nejmladšího žactva Prostějov 25 15.11
P R O S I N E C – 2017
01.12 03.12 Vánoční cena Prahy – synchro Praha – Hloubětín 30.11
02.12 03.12 Zimní pohár ČR 11.letého žactva – Čechy Mladá Boleslav 25 22.11 Rozp
02.12 Zimní pohár ČR 11.letého žactva – Morava Havířov 25 30.11 Rozp
02.12 Zimní pohár ČR 10.letého žactva – Čechy Chomutov 25 30.11 Rozp
02.12 Zimní pohár ČR 10.letého žactva – Morava Karviná 25 30.11 Rozp
09.12 10.12 Zimní mistrovství ČR 14.letého žactva Prostějov 25 29.11 Rozp
09.12 10.12 Zimní mistrovství ČR 13.letého žactva Trutnov 25 30.11 Rozp
09.12 10.12 Zimní mistrovství ČR 12.letého žactva Kopřivnice 25 30.11
16.12 16.12 Malá vánoční cena 2017 Kladno 25 11.12 Rozp
16.12 17.12 Vánoční cena Zlína – 10. kolo ČP Zlín 25 30.11
16.12 16.10 Vyškovský vánoční kapr Vyškov 25 09.12
16.12 16.12 Brno Cup Brno – Lesná 25 30.11
20.12 20.12 Přebor okresu Mělník Neratovice 25 20.12
20.12 Kraulařský víceboj Liberec 25 30.1
Leden – 2018
20.01. 20.01. Velká cena Varnsdorfu Varnsdorf
27.01. 27.01. MČR družstev 1.kolo Chomutov 25
Únor – 2018
20.2. 20.2. Litoměřický kalich Litoměřice 25 Rozp
24.2. 24.2. Malá cena Prosen Louny Litvínov 25 Rozp
Březen – 2018
31.03. 31.03. Kraulařský víceboj Litvínov 25 Rozp
Duben – 2018
Maziměstský přebor/a> 25 Rozp
Okresní přebor Chomutov 25 Rozp
21.04. 22.04 Memoriál Zdeňka Vaněčka Ústí nad Labem 50
Memoriál Jaroslava Jezbery Chomutov 25 Rozp
Květen – 2018
11.05. 13.05. Velká cena Města Ústí nad Labem Ústí nad Labem 50
Červen – 2018
02.06. Krajské přebory 11-ti, 10-ti letého a ml.žactva Litvínov 25
09.06. 10.06. Krajské přebory st.žactva Varnsdorf 25
23.06. 24.06. Letní pohár ČR desetiletých 25
23.06. 24.06. Letní pohár jedenáctiletých
30.06. 01.07. Letní mistrovství ČR ml.žactva
30.06. 01.07. Letní mistrovství ČR st.žactva